Kim jesteśmy i co robimy

co robimy (strona w trakcie przebudowy, zapraszamy wkrótce)

 

ArtCrafter, to Stowarzyszenie, działające na rzecz promocji i doskonalenia zawodowego projektantów. Nasza misja realizowana jest głównie w trzech kierunkach.

  1. Promocja twórczości i osoby projektanta.
  2. Doskonalenie kompetencji projektanta.

pomagająca zaistnieć na rynku usług projektowych projektantom i architektom. Wspieramy też designerów, pomagając im opracować możliwie najlepszą technologię wytworzenia ich produktu. Często zajmujemy się organizacją samej produkcji i dalszą dystrybucją gotowego produktu. Pomagamy przygotowywać i składać wnioski patentowe. Wreszcie prowadzimy cykl szkoleń, które mają przygotowywać do samodzielnego funkcjonowania na szeroko rozumianym rynku usług projektowych. Co ważne, nie żądamy, żeby osoba, która chce do nas dołączyć legitymowała się wykształceniam kierunkowym.

jesteśmy uczciwi

Od naszych członków wymagamy, by działali uczciwie, z wzajemnością, w odpowiedzialny i rzetelny sposób, by cechowała ich chęć własnego rozwoju, wiedza i doświadczenie by ostatecznie osiągnąć wysoką jakość, również nas wszyskich tworzących organizację ArtCrafter. Więcej informacji o naszych celach i wartości znajduje się z zakładce o nas >>>

stawiamy na kooperację a nie na konkurencję (w relacjach wewnętrznych)

ArtCrafter, to Stowarzyszenie skupiające ludzi, z których każdy wnosi do Stowarzyszenia oprócz swojej osobowości również wiedzę i doświadczenia, którymi jest gotów dzielić się z innymi. Tak rozumiemy realizację zasady wzajemności wśród Członków naszej organizacji.

 

 

Top