Isaloni 2018

 

Międzynarodowa Wystawa Łazienek

Edycja 2018 odbędzie się w dniach od 17 do 22 kwietnia

z treści dowiesz się

  1. Co to takiego Targi iSaloni w Mediolanie.
  2. Jaki jest nasz plan na odwiedzenie Targów iSaloni w Mediolanie.
  3. Dlaczego nie może cię zabraknąć na Targach iSaloni w Mediolanie.
  4. Co powinieneś zrobić chcąc dołączyć do naszego wyjazdu.
  5. Co planujemy po powrocie z Targów iSaloni w Mediolanie.

Targi iSaloni w Mediolanie.

Targi iSaloni w Mediolanie gromadzą największych producentów z branży wyposażenia oraz dekoracji wnętrz, wybitnych projektantów i luksusowe marki. To tu prezentowane są najwybitniejsze produkty w dziedzinie aranżacji wnętrz i jeszcze ciepłe nowości produktowe. Imponującą przestrzeń targową i ekspozycje wystawców odwiedzają goście z całego świata.
iSaloni to fantastyczna rewia designu, spektakl marek i liderów branży wyznaczających własne standardy i kreujących indywidualne trendy. Podczas mediolańskich targów prezentowane są najnowsze oferty firm oraz innowacyjne technologie i fascynujące rozwiązania, które często właśnie tutaj mają swoją premierę. W tym roku event “Salone Del Mobile” jest połączony z wystawą łazienek.

salone_bagno_1.jpg
Uruchomiona w 2003 r. jako podsektor Salone Internazionale del Mobile, Międzynarodowa Wystawa Łazienkowa stała się wydarzeniem samodzielnym w 2006 r. Ten pokaz handlowy odzwierciedla najnowszą ewolucję łazienki od dotychczasowej roli jako przestrzeń wyłącznie funkcjonalna do pomieszczenia zdolnego do przyjęcia różnych funkcji, prezentacji najlepszych mebli i akcesoriów, kabin prysznicowych, sauny, porcelany, grzejników, wykładzin ściennych i podłogowych, kranów, wanien oraz wanien z hydromasażem.
salone_bagno_2.jpg
4 dobre powody, aby odwiedzić Międzynarodowe Targi Mebli Łazienkowych:
  • 200 wystawców na ponad 19.000 m2
  • Biznes: globalne dane importowe – popyt na meble łazienkowe wzrósł o 35%
  • Badania i rozwój: technologia i trwałość
  • Biznes: żyzny grunt dla rozwijających się rynków, w których planowane i realizowane są duże umowy mieszkaniowe i hotelarskie (USA, Wielka Brytania, Chiny i niektóre kraje Bliskiego Wschodu)

 
Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera:
[mailpoet_form id=”1″]